V případě dotazů nás kontaktujte
info(zavináč)letni-aktivity.cz

OBSAZENO Taneční kemp pro děti - modern dance Jiřetín pod Jedlovou

Termíny letní: 13.07. - 19.07.2024 (Jiřetín pod Jedlovou, 7 dní)

Kemp je určen všem dětem od 8 do 11 let - pokročilým ale i úplným začátečníkům! Zaměřen je na moderní tanec – contemporary. Vhodný je tedy pro děti ze složek děti M1, M2 a M3. Taneční lekce vedou zkušení lektoři VIVAjump. Do programu jsou zahrnuty i další aktivity jako celotáborová hra, soutěže, kreativní tvoření, stezka odvahy atp., částečně program navazuje na Můj první tábor. Největší pozornost je ale věnována tanci :)

Hlavní taneční lektor: Pavla Macáková - trenér sportovních tanců II.třídy

Cena zahrnuje: ubytování v penzionu včetně lůžkovin, strava 5x denně, pitný režim, program na celý týden, pronájem tanečního stanu, taneční lekce a kreativní dílny pod vedením zkušených lektorů, pedagogický dozor, odměny a ceny v soutěžích. Fotografie areálu najdete v sekci GALERIE.

ČTĚTE TAKÉ INFORMACE NÍŽE ("MÍSTO", "PŘIHLÁŠKA A PLATBA" a "DALŠÍ PODMÍNKY")

Můj první tábor a taneční kemp pro děti 2014-2023

Zobrazit další fotografie

Informace o přihlášení, platbě a dalších podmínkách

 • Místo

  Areál VILDA se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou za Děčínem, kam se všichni účastníci dopraví hromadně autobusem. V areálu je klubovna, jídelna a taneční stan, v blízkosti je koupaliště a zajímavá místa na výlety. Strava je 5x denně včetně pitného režimu. Vaří zde výborně nejen vynikající obědy a večeře, ale i domácky napečené buchty, koláče a pečivo.

 • Přihláška a platba

  Závaznou přihlášku vyplňte, prosím, elektronicky co nejdříve (dle volné kapacity na úvodní stránce).
  Přihláška je akceptována až po zaplacení buď celé ceny nebo zálohy 1.000 Kč. Zálohu či platbu uhraďte co nejdříve po vyplnění elektronické přihlášky převodem na účet. Doplatek je poté nutné uhradit do 30.6.2024.
  Číslo bankovního účtu: 891321309/0800 - jako variabilní symbol uveďte datum narození účastníka a do poznámky pro příjemce prosím uveďte „LA - jméno a přijmení účastníka“.

 • Další podmínky

  Za ztrátu cenných věcí, které si dítě vezme s sebou na tábor či kemp, zodpovídají rodiče.
  V případě, že dítě během aktivity rozbije okna, dveře, nábytek apod. je zák.zástupce povinen uhradit vzniklou škodu. Informace o odjezdu apod. budou zaslány nejpozději týden před odjezdem na e-mail v přihlášce a budou uvedeny na webových stránkách.
  Zrušení aktivity ze strany účastníka
  Storno podmínky:
  storno do 31.3.2024 – 0%
  storno do 30.6.2024 – 20% z ceny
  storno méně než 30 dní před nástupem – 30% z ceny
  storno 3. a méně dní před nástupem – 100% z ceny
  V případě odhlášení z aktivity je toto nutné provést písemně.
  Je možné obsadit místo náhradníkem (v tomto případě je storno 0 Kč) - po konzultaci s pořadatelem.
  V případě nemoci či úrazu, který bude účastníkovi bránit v nástupu na aktivitu, je nutné písemně zrušit přihlášku a doložit v obou případech lékařskou zprávu. V tomto případě zrušení přihlášky 7 a méně dní před odjezdem bude storno poplatek 20% z ceny u příměstského tábora a 1.000 Kč u pobytového tábora či kempu.
  Zrušení aktivity ze strany poskytovatele
  Poskytovatel může před nástupem na tábor odstoupit od smlouvy nebo po nástupu na tábor
  smlouvu vypovědět v následujících případech:
  a) v důsledku tzv. “vyšší moci“, tj. z důvodů, kterým nebylo možno zabránit, či je při uzavírání smlouvy předvídat. V tomto případě, obdrží zákazník uhrazenou částku za tábor v plné výši zpět. Zároveň nemá nárok na žádné další náhrady.
  b) V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků do 30.5.2024.

Vytvořila společnost Pro-idea