V případě dotazů nás kontaktujte
info(zavináč)letni-aktivity.cz

Letní taneční kemp pro juniory Jiřetín pod Jedlovou

Kemp je určen všem tanečníkům – pokročilým ale i úplným začátečníkům! Zaměřen je na moderní tanec – převážně na široké spektrum street dance stylů, ale můžete si vyzkoušet i různé další tance. Taneční lekce vedou zkušení lektoři VIVAjump a jako hosta si zveme i nějakou star českého tanečního nebe. V místě je možnost koupání, ping-pong, fotbálek, volejbal... blízko je i mini golf. V rámci večerních programů budou např. jamy a battly. Tento kemp je rozdělen dle věku - mládež a dospělí od 16 let výše mají větší tréninkovou zátěž. Letos připravujeme zase pár novinek!

VIDEO z roku 2017 zde: https://www.youtube.com/watch?v=lhfvxzuNE_E

Cena zahrnuje: ubytování v penzionu či chatkách včetně lůžkovin, strava 5x denně, pitný režim, program na celý týden, pronájem tanečních sálů, taneční lekce a kreativní dílny pod vedením zkušených lektorů, externí profi lektoři, pedagogický dozor, odměny a ceny v soutěžích. Fotografie areálu najdete v sekci GALERIE.

Letní taneční kemp

Zobrazit další fotografie

Informace o přihlášení, platbě a dalších podmínkách

 • Místo

  Areál se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou za Děčínem, kam se všichni účastníci dopraví hromadně autobusem. V areálu je velké množství kluboven a tanečních sálů, několik hřišť, letní amfiteátr, v blízkosti je koupaliště a zajímavá místa na výlety. Účastníci kempu jsou ubytovaní v penzionu včetně lůžkovin. Strava je 5x denně včetně pitného režimu. Vaří zde výborně nejen vynikající obědy a večeře, ale i domácky napečené buchty, koláče a pečivo.

 • Přihláška a platba

  Závaznou přihlášku vyplňte, prosím, elektronicky co nejdříve (dle volné kapacity na úvodní stránce).
  Přihláška je akceptována až po zaplacení buď celé ceny nebo zálohy 1.000 Kč. Zálohu či platbu uhraďte, prosím, do 31.3.2021 nebo co nejdříve po vyplnění elektronické přihlášky - buď v hotovosti na recepci tanečního studia (oproti dokladu o zaplacení) nebo převodem na účet. Doplatek je poté nutné uhradit do 30.6.2021.
  Číslo bankovního účtu: 891321309/0800 - jako variabilní symbol uveďte datum narození účastníka a do poznámky pro příjemce prosím uveďte „LA - jméno a přijmení účastníka“.

 • Další podmínky

  Za ztrátu cenných věcí, které si dítě vezme s sebou na tábor či kemp, zodpovídají rodiče.
  V případě, že dítě během aktivity rozbije okna, dveře, nábytek apod. je zák.zástupce povinen uhradit vzniklou škodu. Informace o odjezdu apod. budou zaslány nejpozději týden před odjezdem na e-mail v přihlášce a budou uvedeny na webových stránkách.
  Zrušení aktivity ze strany účastníka
  Storno podmínky:
  storno do 31.3.2021 – 0%
  storno do 30.6.2021 – 20% z ceny
  storno méně než 30 dní před nástupem – 30% z ceny
  storno 3. a méně dní před nástupem – 100% z ceny
  V případě odhlášení z aktivity je toto nutné provést písemně.
  Je možné si zajistit náhradníka – v tomto případě je storno 0 Kč. V případě náhradníka o tomto informujte písemně ihned.
  V případě nemoci či úrazu, který bude účastníkovi bránit v nástupu na aktivitu, je nutné písemně zrušit přihlášku a doložit v obou případech lékařskou zprávu. V tomto případě zrušení přihlášky 7 a méně dní před odjezdem bude storno poplatek 20% z ceny u příměstského tábora a 1.000 Kč u pobytového tábora či kempu.
  Zrušení aktivity ze strany poskytovatele
  Poskytovatel může před nástupem na tábor odstoupit od smlouvy nebo po nástupu na tábor
  smlouvu vypovědět v následujících případech:
  a) v důsledku tzv. “vyšší moci“, tj. z důvodů, kterým nebylo možno zabránit, či je při uzavírání smlouvy předvídat. V tomto případě, obdrží zákazník uhrazenou částku za tábor v plné výši zpět. Zároveň nemá nárok na žádné další náhrady.
  b) V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků do 30.5.2021.